Przeszedłem Minecraft według Praw Korei Północnej
SUBSKRYBUJ!
Wszystko co potrzebujesz:
Instagram ➔ https://www.instagram.com/pikczu77/
Kontakt ➔ pikczu@sayflu.com
Discord dla widzów ➔ https://discord.gg/MRZUwJesHW
Niektóre sceny zostały zainscenizowane i dopracowane poza głównym trybem gry, aby zapewnić Wam jak najlepszy film i historię.
pomysł na film(mega dobry film, warto obejrzeć): GuyBordo
Timestampy:
00:00 – 2:13 Wstęp
2:13 – 4:46 Dzień 1
4:46 – 6:37 Dzień 2
6:37 – 9:51 Dzień 3
9:51 – 12:08 Dzień 4
12:08 – 13:50 Dzień 5
13:50 – 14:48 Dzień 6
14:48 – 15:50 Dzień 7
#minecraft #pikczu #sagi
Ten film to Minecraft Korea Północna, nagrywałem z takimi youtuberami jak Doknes, Wolfio, Luxrem, Pixelowy, a w innych filmach Sagi, Dexsi, Graf, Tobiasz, Assasinek. Zamiast mitów o Herobrine, Null, Entity czy Białym Endermanie, wolałem sprawdzić jak poradzę sobie na zasadach Korei Północnej, ale w minecraft. robiłem to na serwerze smp z youtuberami, tym razem nie anarchia smp, hardcore przez więcej niż 100 dni, było to pozornie niemożliwe wyzwanie. przeszedłem minecrafta przez nielegalne, zakazane, a czasem niemożliwe sposoby.
24 Comments
JAKIE JEST NAJGORSZE PRAWO W KOREI PÓŁNOCNEJ?
czekaj to przez ten film masz tak ustawiony język Minecrafta?
Podbiłem 3 razy
Ej ja więcej razy ginąłem niż faktycznie żyłem xd
Wedlug rzadu korei ten film nie powinnien być publiczny, szacunek
Zarąbiste . Ciekaw który z widzów zbudował Swastyke
7:12 mega cute
Fajny film a i już wiem co się stało z twoimi włosami i czemu miałeś język koreański
zarombisty film pikczu
4.08 mial byc chyba koreanski
16:40 czy w korei nie obowiązuję prawo osób trzecich?
Następny film: Jak zostałem poszukiwany w Korei Północnej
Kocham ✨inspiracje✨ pikcza
Oooo kurła pikchu żyje
co za foty mocne XDD
Fajny film pozdro🎉🎉❤
Nie możesz oświetlić portretu pochodniami bo może się spalić xd
Ej zrobisz face reveal plisss❤
fajny odcinek do oglądania wszystkim życzę ty tylko u mnie jest tak gorąco masakra
mega film, czekam na wiecej
Nawet fajnie myślałem że ukradnięte ale nie jest 1 do 1 więc zjvbiste
To taki film robiłeś, fajny pomysł pozdro ❤🎉
7:50 "nie mogę narzekać"kto załapał?
InSpIrOwAłEm